Ganso i Negueba w Sao Paulo!

piątek, 21 września 2012

Wielki hit transferowy w Brasileirao. Ganso czyli po Neymarze największa dotychczasowa gwiazda Santosu, przechodzi do Sao Paulo. Transfer może i dla wielu zaskakujący ale prawda jest taka, że negocjacje pomiędzy oboma klubami trwały już od jakiegoś czasu. Santos za rozgrywającego dostanie około 23 milionów reali, co daje nie całe 9 milionów euro. Suma transferu jak się okazuje nie jest zbyt wysoka, tym bardziej wiedząc ile Santos żądał od europejskich klubów za Ganso. Wydawało się, że Ganso do Europy pójdzie za co najmniej 20 milionów euro, a tym czasem Peixe nie dostaną nawet połowy tej kwoty. Z pewnością wpływ na cenę miały kontuzję, które nękają tego utalentowanego pomocnika.

Sao Paulo wybrało więc następce Lucasa, który już w styczniu odejdzie do PSG. Jeśli Ganso dojdzie do wysokiej formy, to okaże się, że Sampa zrobi na Lucasie świetny interes, który za Lucasa dostaną ponad 40 milionów euro.

Dodatkowo w roliczeniu za Clebera Santane, który wrócił z wypożyczenia z Avai i od razu został wytransferowany do Flamengo, Sampa dostanie Neguebe.

 

Lista komentarzy

Polones pisze:

Ganso od razu, na 5 lat, ale Sampa posiada tylko 1/3 do niego, bo tyle tylko zapłaciła. Resztę ma DIS, więc pewnie pogra do czerwca czy przyszłego grudnia i go przehandlują.

Negueba od stycznia, wypożyczenie na rok.

Dodaj komentarz

Czytaj również

Najczęściej komentowane

Polecamy

Tagi