Radio Brazylia w Zapinamy pasy

czwartek, 1 lutego 2018

Od dłuższego czasu z rzadka pojawiają się na tej stronie teksty i podcasty. Wcale nie oznacza to braku południowoamerykańskiej aktywności. Co tydzień możecie czytać moje teksty w Piłce Nożnej, co poniedziałek piszę dla TVP Sport Mundialowy Radar, gdzie opisuję co dzieje się w Kolumbii, wrzucam też teksty w dziale opinie.
Ale będzie tego więcej! 1 lutego startuje radio internetowe, na czele którego stoi znany z Trójki Michał Gąsiorowski. Zaprosił mnie do prowadzenie południowoamerykańskiej audycji sportowej. Tym samym podcastownia reaktywuje się w radiu, prowadzonym przez prawdziwych radiowców. Oprócz Michała na pokładzie znalazłem bowiem Mikołaja Kruka z Radia Zet, Andrzeja Twarowskiego i paru młodych wilków.

Słowem, zapowiada się ciekawie.

Oczywiście, nadal pojawiam się z politycznymi i społecznymi opiniami w programach Polskiego Radia, kiedy to w roli gościa zapraszają mnie Dariusz Rosiak, Agata Kasprolewicz czy Paweł Drozd.

Acz najwięcej udzielam się w wydawnictwie Mandioca, które w marcu wypuszcza kolejny komiks i pierwszą książkę!

Czytajcie, słuchajcie, wracajcie na stronę!

Kategorie: Piłka nożna

 

Lista komentarzy

Brasileirao pisze:

Strona działa od wielu lat, wcześniej jeszcze jako Brasileirao.pl. Wszystko o czym piszesz było omawiane 10 razy. Nie wracam 10 razy do tego samego.

Google, Bartłomiej Rabij i dalej TVP Sport, Piłka Nożna, ZapinamyPasy, Sportkub albo Polskie Radio albo Gość Niedzielny albo WP albo…i masz tekstów i opinii od groma.
Pozdrawiam

palem pisze:

LINKI ,Linki ,linki ….
radio już chyba działa?/mamy 3,02.18/ link?
linki do stron gazet z artykułami /czyt. bezpłatnie lub „zapisz się zapłać” – ale LINKI plizzz!!!!!!!!!
poza tym opis struktury campeonatów brazylijskich by się przydał , krótkie podsumowania dot.ważniejszych/choć drugorzędnych/ piłkarsko lig za AP- np opis góry tabeli ostatniego sezonu+ prognoza… Generalnie strona zapowiada się ciekawie a ,wygląda nieżywo..;)

Dodaj komentarz

Czytaj również

Najczęściej komentowane

Polecamy

Tagi